Popularne produkty
Konwerter transmisji M-Bus Master do RS 232. Komunikacja w standardzie MBus przez RS232 lub Ethernet (opcja).
Konwerter transmisji M-Bus Master do RS 232....
 
Konwerter USB na RS-485. Maksymalna prędkość: 921,6 KBPS.
Konwerter USB na RS-485. Maksymalna prędkość:...
 
Konwerter RS-232 na RS-485
Konwerter RS-232 na RS-485
 
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 8-24 Vdc. TCP Server/Client. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485....
 
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacją.
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z optoizolacją.
 
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485. Zasilanie 9-30 Vdc. Client, Serwer. Wirtualny port szeregowy.
Konwerter Ethernet TCP/IP na RS-232/422/485....
 
Konwerter USB na RS232. Maksymalna prędkość: 921,6 KBPS.
Konwerter USB na RS232. Maksymalna prędkość:...
 
Modem radiowy 433 MHz 10 mW interfejs RS-485. Zasięg komunikacji do 300 m.
Modem radiowy 433 MHz 10 mW interfejs RS-485....
 
Modem radiowy 433 MHz 10 mW interfejs RS-232. Zasięg komunikacji do 300 m.
Modem radiowy 433 MHz 10 mW interfejs RS-232....
 
Konwerter USB na RS-232/422/485
Konwerter USB na RS-232/422/485
 
Konwerter RS-232 na RS-485 (optoizolacja RS-485)
Konwerter RS-232 na RS-485 (optoizolacja RS-485)
 
Konwerter RS-232 na RS-485 (optoizolacja RS232)
Konwerter RS-232 na RS-485 (optoizolacja RS232)
 
Komputer kompaktowy MSTI PDX-600-1GHz, 256MB DDR2, VGA, 1xEthernet 10/100, 3xUSB, Compact Flash, Micro SD, Mini PCI socket, 2 x RS232
Komputer kompaktowy MSTI PDX-600-1GHz, 256MB...
 
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z trójstronną optoizolacją: RS232 - RS422/485 - Zasilanie
Konwerter RS-232 na RS-422/485 z trójstronną...
 
Konwerter USB na RS232
Konwerter USB na RS232
 
Sterownik wbudowany AMD188ES 40MHz, 256kb Flash, 256kb SRAM, 1xRS-232, Ethernet
Sterownik wbudowany AMD188ES 40MHz, 256kb Flash,...
 
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na TCP/IP do wbudowania, 6 konfigurowalnych złączy TTL
Ekonomiczny konwerter TTL/RS-232/422/485 na...
 
Konwerter portu szeregowego RS 232/485 na GPRS.
Konwerter portu szeregowego RS 232/485 na GPRS.
 
Konwerter inteligentny RS-232 na CAN
Konwerter inteligentny RS-232 na CAN
 
Konwerter RS-232 na RS-422/485 (optoizolacja RS232)
Konwerter RS-232 na RS-422/485 (optoizolacja...
 
2 porty RS-232 karta PCI High Speed Low Profile
2 porty RS-232 karta PCI High Speed Low Profile
 
Bezprzewodowy programowalny serwer portów szeregowych, Wi-fi, Ethernet (TCP/IP), RS-232/RS-485/RS-422
Bezprzewodowy programowalny serwer portów...
 
PROFIBUS/Modbus Gateway
PROFIBUS/Modbus Gateway
 
Ethernet Modbus TCP do RS-232/485 Modbus RTU Gateway
Ethernet Modbus TCP do RS-232/485 Modbus RTU...
 
Bezprzewodowy serwer dwóch portów szeregowych, Wi-fi, Ethernet (TCP/IP), RS-232/RS-485/RS-422 (terminal śrubowy)
Bezprzewodowy serwer dwóch portów szeregowych,...
 
Modem radiowy 868 MHz 500 mW interfejs RS-232. Zasięg komunikacji do 1000 m.
Modem radiowy 868 MHz 500 mW interfejs RS-232....
 
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wejść cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 3 wejścia analogowe na prąd stały, 1 wejście analogowe na prąd zmienny, modem GSM/GPRS,
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180...
 
ARM9, Moduł telemetryczny systemu monitorowania węzłów cieplnych. Obsługa regulatora Danfoss ECL300 oraz liczników energii. Wsparcie protokołów MODBUS RTU, M-bus, oraz protokołów serwisowych. Komunikacja RS-232/R-S485, Ethernet, Modem GSM/GPRS, , ponadto łączy funkcje modeli "-W" oraz "-D". Umożliwia rejestrację danych oraz posiada wbudowany serwer WWW,
ARM9, Moduł telemetryczny systemu monitorowania...
 
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wejść cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 4 wejścia analogowe na prąd stały,
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180...
 
8 portów RS-422/485, przemysłowa karta PCI
8 portów RS-422/485, przemysłowa karta PCI
 
Bezprzewodowy programowalny serwer portów szeregowych, Wi-fi, Ethernet (TCP/IP), RS-232/RS-485/RS-422
Bezprzewodowy programowalny serwer portów...
 
Konwerter światłowodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter światłowodowy Multi-mode -...
 
M-7033 z 7 segmentowym wyświetlaczem LED - Standard modbus
M-7033 z 7 segmentowym wyświetlaczem LED -...
 
Niezarządzalny switch ethernetowy, 8 x 10/100Base-T/TX
Niezarządzalny switch ethernetowy, 8 x...
 
Serwer portów szeregowych, 2 x 10/100Mbps Fast Ethernet ,16 x RS232/485/422
Serwer portów szeregowych, 2 x 10/100Mbps Fast...
 
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wejść cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 3 wejścia analogowe na prąd stały, 1 wejście analogowe na prąd zmienny, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE,
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180...
 
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wejść cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 3 wejścia analogowe na prąd stały, 1 wejście analogowe na prąd zmienny,
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180...
 
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wejść cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 6 wyjść cyfrowych,
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180...
 
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wejść cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 6 wyjść cyfrowych, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE, obsługa protokołu Modbus,
Komputer przemysłowy, Linux ARM9 32-bit RISC 180...
 
ARM9 180MHz, Moduł telemetryczny ModBus. Rejestrator, modbus gateway z kanałami alarmowymi oraz konwerter w jednym urządzeniu, 1-wire,
ARM9 180MHz, Moduł telemetryczny ModBus....
 
1 port RS-232 karta PCI High Speed Low Profile
1 port RS-232 karta PCI High Speed Low Profile
 
2 porty RS-232 i 1 port LPT karta PCI Low Profile
2 porty RS-232 i 1 port LPT karta PCI Low Profile
 
2 porty RS-232, przemysłowa karta PCI-Express High Speed
2 porty RS-232, przemysłowa karta PCI-Express...
 
2 wejścia licznikowe, sygnalizacja LED - Standard modbus
2 wejścia licznikowe, sygnalizacja LED - Standard...
 
4 porty RS-232 karta PCI High Speed
4 porty RS-232 karta PCI High Speed
 
4 porty RS-422/485, przemysłowa karta PCI-Express
4 porty RS-422/485, przemysłowa karta PCI-Express
 
8 portów RS-232 karta PCI High Speed
8 portów RS-232 karta PCI High Speed
 
8 portów RS-232, przemysłowa karta PCI-Express, Low Profile
8 portów RS-232, przemysłowa karta PCI-Express,...
 
8 wejść termistorowych i 6 wyjść alarmowych - Standard modbus
8 wejść termistorowych i 6 wyjść alarmowych -...
 
Bezprzewodowy serwer portów szeregowych, Wi-fi, Ethernet (TCP/IP), RS232/RS485/RS422
Bezprzewodowy serwer portów szeregowych, Wi-fi,...
 
Konwerter 10/100Base-TX na światłowód wielomodowy 100Base-FX
Konwerter 10/100Base-TX na światłowód wielomodowy...
 
Konwerter Ethernet 10/100Tx na Światłowód wielomodowy 100Fx
Konwerter Ethernet 10/100Tx na Światłowód...
 
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS232 na Ethernet
 
Konwerter portu szeregowego RS232/422/485 na Ethernet
Konwerter portu szeregowego RS232/422/485 na...
 
Konwerter RS232 na Ethernet programowalny w języku Basic
Konwerter RS232 na Ethernet programowalny w...
 
M-7041 z 7 segmentowym wyświetlaczem LED - Standard modbus
M-7041 z 7 segmentowym wyświetlaczem LED -...
 
Moduł Ethernet - konwertera portu szeregowego na Ethernetowy programowalny w języku BASIC
Moduł Ethernet - konwertera portu szeregowego na...
 
Moduł Ethernet - konwertera portu szeregowego na Ethernetowy programowalny w języku BASIC
Moduł Ethernet - konwertera portu szeregowego na...
 
Obudowany moduł Ethnernet konwertera portu szeregowego na Ethernetowy
Obudowany moduł Ethnernet konwertera portu...
 
Serwer portów szeregowych, 2 x 10/100Mbps Fast Ethernet, 8 x RS232/485/422
Serwer portów szeregowych, 2 x 10/100Mbps Fast...
 
SICOM3024-24T Zarządzalny switch 24×100Base-TX
SICOM3024-24T Zarządzalny switch 24×100Base-TX