Filtrowanie ( Kategoria: 100 TX ) Zwiń
rozwiń filtry
Typ produktu
Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Ilość portów sieciowych
Ilość portów sieciowych close
Wyświetlane 1 do 38 (z 38)
Negocjuj
Karta produktu
SICOM3024-24T Zarządzalny switch 24×100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy, 6 x 10/100TX & 2 x 1000FX, single-mode
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy,4 x 100Base-TX, 4 x 10/100Base-T-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy DIN-Rail, 8x100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
SICOM3024-16T Zarządzalny switch 16×100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy, 6 x 10/100TX & 2 x 1000TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy, 6 x 10/100TX & 2 x 1000FX, multi-mode
Negocjuj
Karta produktu
8-portowy zarządzalny switch 10/100 Base-T w metalowej obudowie
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy, 8 x 10/100Base-TX
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 3 sloty Gigabit SFP, 6x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, bezwiatrakowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Modułowy zarządzalny switch ethernetowy, warstwa 3, 48x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X), współczynnik ochrony IP43, temperatura pracy -40 do 85 C, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24 porty 10/100Base-T(X) z łączem M12, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X), złącze M12, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4x 10/100Base-T(X) złącze M12, 4x 10/100Base-T(X) POE złącze M12, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 10/100/1000Base-T(X), 8x 10/100Base-T(X) POE złącze M12, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, szyna DIN, temperatura pracy -40+85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Gigabit Ethernet, 4x combo port 10/100/1000Base-T(X) RJ45 / slot Gigabit SFP, 20x 10/100/1000Base-T(X) RJ45, temperatura pracy -40 do 65 C, montaż w szafie
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Ethernetowy, 2 gniazda Gigabit FSP, port 10/100/1000Base-T(X) z gniazdem RJ45; 7 portów 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45.
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy: 2 sloty Gigabit SFP, 6 portów 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 1x10/100Base-TX RJ45; 4x 10-pin RJ45 RS232/422/485
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100Base-T(X), złącze M12
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Gigabit Ethernet, 12x combo port 10/100/1000Base-T(X) RJ45 / slot Gigabit SFP, 12x 10/100/1000Base-T(X) RJ45, temperatura pracy -40 do 65 C, montaż w szafie
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 10/100/1000Base-T(X), 8x 10/100Base-T(X), złącze M12, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100Base-T(X), złącze M12, 4x 1000Base-LX/LH
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 10/100/1000Base-T(X) M12, 4x 10/100Base-T(X) złącze M12, 4x 10/100Base-T(X) POE złącze M12, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 2x 10/100/1000Base-T(X) z łączem CT39, 16x 10/100Base-T(X) złącze CT39, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 4 porty 1000Base-LX/LH z łączem YMF15-LC, 24 porty 10/100Base-T(X) z łączem M12, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch Gigabit Ethernet, 20x combo port 10/100/1000Base-T(X) RJ45 / slot Gigabit SFP, 4x 10/100/1000Base-T(X) RJ45, temperatura pracy -40 do 65 C, montaż w szafie
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X) POE złącze M12, bezwiatrakowy
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8x 10/100Base-T(X) RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100Base-T(X) RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwiatrakowy, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 16x 10/100Base-T(X) RJ45, montaż w szafie, temperatura pracy -40 do 85 C
Negocjuj
Karta produktu
Zarządzalny switch ethernetowy, 24x 10/100-Base-T(X) gniazdo RJ45, montaż w szafie, bezwiatrakowy, temperatura pracy -40 do 85 C
* Widoczne ceny w PLN obliczone na podstawie kursu sprzedaży walut BZ WBK z dnia 2010-10-12
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »